+90 532 419 23 26 / +90 553 813 11 09

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Magic Medikal; 2019 yılında medikal estetik sektöründe 7 yıldır aktif olarak hizmet veren, Bahattin ARZU ve Necati YAĞIZ isimli iki arkadaş tarafından kurulmuştur, Magic Medikal Türkiye pazarına ilk olarak FMC Kanül markalı Dolgu kanülleri getirmiş akabinde Epline 6D Hollywood Askısı, Semical Dolgu, Audrey Dolgu ve İstanbul Işıltısı  ile ürün grubunu genişletmiştir.

Bahattin ARZU ve Necati YAĞIZ Magic Medikal’in kuruluşundan bu yana aktif olarak sahada olup, yüksek enerji ve samimi iş disiplini ile birlikte, müşterilerine her zaman Kalite ve Uygun Fiyat hizmetini vermeye devam etmektedir.

Vizyonumuz

Magic Medikal’in amacı her zaman ve her yerde müşteri odaklı, entegre iletişim çözümleri ile müşterilerine hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır. Modern ve teknolojik araçlar ile müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmayı amaçlamaktayız.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlamaktayız.

Call Now Button